fbpx

Jak helo pomoże Ci w leczeniu ortodontycznym?

Jeżeli nie jesteś pewien czy potrzebujesz leczenia ortodontycznego, albo nie wiesz jak sprawdzić możliwe warianty i w dodatku nie masz wiedzy
o faktycznych kosztach leczenia to helo jest właśnie dla Ciebie!
Bezpłatnie, anonimowo i niezobowiązująco otrzymasz wszystkie informacje.

Jeżeli podejmiesz leczenie, to helo będzie Ci również towarzyszyć, gwarantując stały kontakt z Twoim lekarzem, zdalny nadzór nad leczeniem, oszczędność czasu i krótszy okres leczenia.
Cyfrowa procedura pozwoli na wizualizację 3D planu leczenia i jego optymalny przebieg!

Sprawdź na mapce poniżej gdzie helo jest dostępne.

Dostępne lokalizacje

Jak to działa?

Wybierz gabinet, który korzysta z helo i rozpocznij leczenie w najnowocześniejszy i wygodny sposób. Wystarczy kilka prostych kroków i możesz cieszyć się komfortem leczenia z dowolnego miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

  1. Pobierz aplikację helo na swój telefon.
  2. Wyszukaj gabinety w Twojej okolicy i sprawdź rozwiązania oferowane dla Ciebie.
  3. Aplikacja poprowadzi Cię krok po kroku, jak zrobić zdjęcie Twoich zębów.
  4. Wyślij zdjęcie i dane kontaktowe do wybranego gabinetu – lekarz zaprosi Cię na wizytę.
  5. W czasie wizyty w gabinecie, asystent pomoże Ci połączyć aplikację z Twoim kontem pacjenta.
  6. Rozpoczynasz leczenie ortodontyczne i wykonujesz polecenia lekarza, wysyłane za pomocą helo.
  7. Twój lekarz otrzymuje dane na temat postępów leczenia i reaguje na bieżąco.
  8. Cieszysz się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Opinie

Na początku leczenia wpadałam w panikę, kiedy coś działo się z aparatem. Dzięki aplikacji nie muszę się stresować, bo zawsze mogę zajrzeć do bazy wiedzy, która podpowie mi, co robić. Czuję się zaopiekowana nawet w nocy!
Super aplikacja! Mój syn uwielbia wszystkie gadżety i dzięki temu jest bardziej zaangażowany. Bałam się jego leczenia ortodontycznego. Dzięki aplikacji podglądam go i widzę, czy wykonuje zadania.
Korzystam z HELO już od kilku miesięcy i faktycznie widzę rezultaty! Super rozwiązanie, które bardzo pomaga mi przejść przez cały proces leczenia.
Wysyłam zdjęcia i mój lekarz wie czy zaplanowana wizyta kontrolna jest potrzebna. Często okazuje się, że można przesunąć ją na później - duża oszczędność czasu!
Poprzedni
Następny

Dlaczego warto wypróbować helo przed rozpoczęciem leczenia?

Sprawdź, jakie nowe możliwości leczenia czekają na Ciebie.

Wstępna informacja zwrotna

Za pomocą aplikacji możesz wysłać zdjęcie swoich zębów do gabinetu. Możesz otrzymać informację zwrotną od gabinetu na temat dostępnych metod leczenia i zostać zaproszony na wizytę. A to wszystko, bez wychodzenia z domu!

Odnajdź gabinety, które stawiają na komunikację

Za pomocą helo sprawdzisz, które gabinety w Twoim otoczeniu korzystają z aplikacji, ułatwiających komunikacje w czasie leczenia. Będziesz miał dodatkowy, wygodny sposób na kontakt z gabinetem, bazę wiedzy i inne udogodnienia.

Dlaczego warto leczyć się z wykorzystaniem helo?

Sprawdź, jakie nowe możliwości leczenia czekają na Ciebie.

Stała opieka między wizytami

Nie musisz specjalnie jeździć na wizyty, kiedy nie jest to potrzebne. Oszczędzasz czas na dojazdy, a jednocześnie masz pewność, że Twoje leczenie jest pod stałą kontrolą gabinetu.

Szybkie reagowanie na problemy

Odkleił się zamek i nie wiesz, co zrobić? A może wydarzyło się coś zaskakującego? Nie musisz się stresować. Informacje, co robić w danej sytuacji znajdziesz w bazie wiedzy.

Obserwujesz postępy swojego leczenia

Widzisz na swoich zdjęciach, jak od początku leczenia zmieniły się Twoje zęby. Wykonujesz zdjęcia regularnie, zgodnie z zaleceniami lekarza. Dzięki temu masz większą motywację do dalszego przestrzegania zaleceń.

Łatwy kontakt z gabinetem, bez potrzeby wizyt osobistych

W każdej chwili możesz skorzystać z zakodowanych, bezpiecznych odpowiedzi na czacie, a w razie potrzeby skontaktować się z gabinetem bez wychodzenia z domu.

Pobierz aplikację

Dołącz do setek pacjentów cieszących się nowoczesnym leczeniem ortodontycznym. 

Często zadawane pytania

Jak szybko gabinet odpowie na moje pytanie?

Odpowiedź otrzymasz najszybciej, jak to możliwe, ale w godzinach pracy Twojego gabinetu. Pamiętaj jednak, że wiele odpowiedzi znajdziesz w bazie wiedzy lub na czacie.

Dlaczego warto wykonywać zdjęcia?

Dzięki zdjęciom gabinet ma stały wgląd w postępy Twojego leczenia. W związku z tym wizyty kontrolne są planowane bardziej precyzyjnie i nie musisz jechać do gabinetu tylko po to, by dowiedzieć się, że tego dnia nic nie trzeba zrobić. Co więcej, bieżące monitorowanie stanu leczenia to szybsze rezultaty leczenia.

Jak mogę połączyć Helo z kontem pacjenta?

Pracownik gabinetu (najczęściej na rejestracji) udostępni Ci kod QR do połączenia.

Czy muszę coś płacić za aplikację?

Użytkowanie aplikacji jest bezpłatne.

Strona dla profesjonalistów medycznych

Strona w części "dla profesjonalisty" przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

Klikając „Tak, potwierdzam” oświadczasz, że jesteś taką osobą.

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "przekieruj do strony dla pacjenta" by zobaczyć stroną dla pacjentów.