fbpx

Przenieś leczenie do świata nowych technologii

helo otwiera nowe możliwości w zakresie kontroli postępów leczenia. Jako pacjent docenisz bezpośredni kontakt z lekarzem, poczucie bezpieczeństwa i oszczędność czasu traconego na niepotrzebne wizyty.
Jako lekarz będziesz przez cały czas bliżej swoich pacjentów, a informacje wymagane do podejmowania szybkich i niezawodnych decyzji otrzymasz na czas.

Co oferuje zdalny monitoring?

Lepsza opieka nad pacjentami

Wygodna łączność między pacjentem i lekarzem za pośrednictwem aplikacji mobilnej helo. Wysyłanie instrukcji i przyjaznych przypomnień tak często, jak jest to potrzebne.

Skrócenie czasu leczenia

Dzięki stałej, zdalnej kontroli nad przebiegiem leczenia, można precyzyjniej ocenić zmieniającą się sytuację i szybciej reagować w razie potrzeby. Pozwoli to przyspieszyć i zoptymalizować cały proces.

Optymalizacja czasu pracy

Dzięki automatyzacji działań informacyjnych procesom w aplikacji helo pacjenci otrzymują na czas odpowiednią wiedzę i  bieżące wskazówki dotyczące leczenia. Dzięki temu ilość nieplanowanych zostaje ograniczona do minimum. Stała kontrola nad postępami leczenia pozwala na podejmowanie właściwych decyzji w odpowiednim czasie bez oczekiwania na kontakt osobisty.

Wszystkie procesy są dopasowywane przez lekarza do konkretnego pacjenta i sytuacji.

Jak to wygląda w praktyce?

WYKORZYSTANIE HELO w gabinecie SPROWADZA Leczenie DO prostych krokÓW.

Po stworzeniu planu leczenia konkretnego pacjenta, wybiera się z pośród gotowych scenariuszy komunikacji ten, który jest najbardziej odpowiedni. Następnie lekarz modyfikuje się go dopasowując do indywidualnych wymagań pacjenta. Przygotowane informacje, komunikaty, przypomnienia i prośby o wykonanie zdjęć kontrolnych wysyłane są wprost do aplikacji helo pacjenta, a odpowiedzi trafiają do systemu Ortonet i są dostępne dla lekarza w czasie rzeczywistym w naturalny sposób uzupełniając dokumentację medyczną.
Tą samą drogą pacjent lub lekarz mogą otrzymywać komunikaty tworzone zgodnie z bieżącymi potrzebami, jak np. umówienie, odwołanie lub przesunięcie wizyty.

Aplikacja mobilna helo jest zgodna z obowiązującymi trendami technicznymi, w atrakcyjny sposób wspiera przebieg proces leczenia. Zastosowane technologie pracy gwarantują prowadzenie diagnostyki na bardzo wysokim poziomie i pozwalają na osiąganie doskonałych wyników leczniczych.

Aplikacja helo zawiera wiele informacji na temat leczenia ortodontycznego, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zalecenia od lekarza na temat praktycznego podejścia do codziennego życia podczas  leczenia oraz komiks wprowadzający pacjenta bezstresowo  w świat ortodoncji.

Aplikacja helo jest dla pacjenta całkowicie bezpłatna, jej używanie do niczego nie zobowiązuje i gwarantuje pełną dyskrecję.

Wypróbuj za darmo

Oferujemy bezpłatny okres próbny używania aplikacji przez lekarza. W celu umówienia się na prezentację możliwości i szkolenie wystarczy uzupełnić poniższy formularz.

Często zadawane pytania

Czy pacjenci mogą robić zdjęcia w odpowiedniej jakości?

HELO ma wbudowany system ułatwiający pacjentowi wykonywanie zdjęć wraz z samouczkiem i podpowiedziami. Jakość zależy od pacjenta, ale doświadczenia pokazują, że po wykonaniu kilku pierwszych zdjęć, pacjenci wykonują je poprawnie z zachowaniem dobrej jakości.

Dlaczego zdjęcia są ważne?

Zdjęcia dają stały wgląd w postępy leczenia pacjentów. To pozwala precyzyjnie zaplanować harmonogram wizyt kontrolnych i oszacować ich czas trwania. Gabinet zostaje odciążony i pracuje sprawniej.

Co, jeśli wiadomości od pacjentów będą pojawiać się poza godzinami pracy gabinetu?

Standardowo wiadomości odbierane są przez gabinet w godzinach pracy o czym pacjenci są informowani.
Większość sytuacji z którymi może spotkać się pacjent jest dodatkowo opisana w zakładce „Rozwiązywanie problemów” wraz z instrukcją jak pacjent ma się zachować.
Dodatkowym kanałem informacyjnym jest czat działający w czasie rzeczywistym. O zasadach jego obsługi decyduje lekarz.

Strona dla profesjonalistów medycznych

Strona w części "dla profesjonalisty" przeznaczona jest dla profesjonalistów medycznych lub osób związanych z branżą stomatologiczną.

Klikając „Tak, potwierdzam” oświadczasz, że jesteś taką osobą.

 

Jeśli nie jesteś profesjonalistą medycznym wybierz "przekieruj do strony dla pacjenta" by zobaczyć stroną dla pacjentów.